Aktualności

Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 7 Diciembre

Nesperta na Career Expo!

Całkiem niedawno, barwna reprezentacja Nesperty miała zaszczyt pojawić się na targach pracy Career Expo na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wymianie informacji o firmie nie było końca, podobnie jak zabaw, które stały się udziałem naszych gości! Uwielbiamy sprawdzać Was w boju i zaskakiwać kolorowymi atrakcjami. Nie inaczej jest u nas na co dzień! :) Jak się o tym przekonać? Oczywiście aplikować! 

http://nesperta.com/pl/kariera

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 13 Septiembre

Raport KOBIETY współPRACUJĄCE!

W ten weekend odwiedziliśmy IX Ogólnopolski Kongres Kobiet! Byliśmy tam z naszym raportem prezentującym aktywność oraz solidarność zawodową Polek. Przebadaliśmy temat na grupie 800 aktywnych zawodowo pań i wnioski są bardzo ciekawe! Zachęcamy do lektury wersji elektronicznej pod linkiem: http://nesperta.com/raport

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 26 Abril

Mamy to! Pierwsza wyspa Semilac!

20 kwietnia 2017 roku została otwarta pierwsza wyspa handlowa marki Semilac. Tylko wtajemniczeni wiedzą, ile pracy i rozmów należy wykonać, nim taki projekt ujrzy światło dzienne. Teraz będzie już znacznie prościej i obiecujemy, że mocno się rozkręcimy!
Wszyscy zainteresowani, na pierwszą wyspę trafią w pilskiej galerii handlowej VIVO. Zapraszamy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 24 Abril

Margaret już z nami!

Z radością informujemy, że do grona fanów jakości i diamentowej trwałości produktów Semilac dołączyła Margaret!
Nasza nowa ambasadorka uwielbia barwnie żyć, dlatego szybko poczuła w sobie energiczny rytm Semilac i pokochała miksowane przez nas tonacje!

Cieszcie oko pierwszą odsłoną naszej najnowszej kampanii! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 31 Marzo

Jesteśmy barwni i mamy kolorowe pomysły

Jesteśmy barwni i mamy kolorowe pomysły,
ale jak się o tym przekonać?
Np. na poznańskich i warszawskich Dniach Kariery gdzie nie mogło nas zabraknąć!

Otrzymaliście mnóstwo wiedzy o naszej firmie i wzięliście udział w setce konkursów! Było świetnie, a dzięki Waszym przychylnym opiniom wiemy, że barwna rekrutacja to styl, który warto kontynuować!

A może masz w sobie kolor i marzysz o równie barwnej pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty! http://nesperta.com/pl/kariera
 

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 22 Marzo

Magiczne metamorfozy z Semilac!

20 marca, w samo południe, nasze zdolne stylistki z Akademii Semilac wsparły projekt Fundacji Drużyna Szpiku pt. "IV magiczne metamorfozy dla Mam dzieci chorych na raka".

Dla Mam, które na co dzień opiekują się swoimi dziećmi w szpitalnych salach, to moment na oderwanie się od rzeczywistości i zadbanie o siebie. Dlaczego to ważne? Ponieważ uśmiechnięty i optymistyczny opiekun może przelać tę samą energię na młodego pacjenta. Jeżeli przy tym, może znowu nabrać niebywałej kobiecości, to nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z możliwości pomocy przy tak szczytnym projekcie!

Nasze stylistki wykonały manicure dla 6 uczestniczek projektu, a wszystkim 24 Mamom przekazaliśmy upominek w postaci zestawu SemilacSpa i najnowszego numeru Semilac World Magazine!

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 13 Marzo

NOWE PRODUKTY W LINII SEMIFLASH!

Do metalicznego pyłku SemiFlash, dołączyło aż 8 nowych produktów, z których każdy oferuje nieco inne efekty. Pyłki SemiFlash to doskonała metoda, by w prosty sposób odmienić jakąkolwiek standardową stylizację kolorową.
Przegląd produktów linii SemiFlash dostępny jest tutaj. https://semilac.pl/pl/semiflash  

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 13 Marzo

WYSMAKOWANE KOLORY NOWEJ KOLEKCJI SEMILAC FLAVOURS!

Z dumą prezentujemy najnowszą kolekcję kolorystyczną lakierów hybrydowych Semilac Flavours!

Flavours to wysmakowany świat barw oparty na kulinarnych inspiracjach. Pieczołowicie dobrana pigmentacja pozwoliła nam odtworzyć wykwintne i nieoczywiste smaki. Intensywność i zróżnicowanie kolekcji to ukłon nie tylko w kierunku wspaniałego świata potraw, ale i różnorodności sytuacji, w jakich dzielimy pasję smakowania. Możemy to robić przy świecach z ukochanym, z przyjaciółmi na pikniku, z rodziną w stylowej restauracji.

Cała kolekcja dostępna tutaj. https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe?kolekcja=199

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 21 Febrero

Pokazy Semilac w Twoim mieście!

W tym roku, Semilac odwiedził ze swoim sztandarowym wydarzeniem już Kraków i Katowice gromadząc ponad 700 osób. A dopiero się rozkręcamy!
Do końca czerwca będziemy również w Szczecinie, Gorzowie Wlkp., Gdańsku, Toruniu, Wrocławiu oraz Opolu.

Pokazy Semilac

CZYTAJ WIĘCEJ
Miniaturka
PRZEZ DIAMOND COSMETICS / 10 Febrero

Zestawy Semilac By Influencers!

Trzy wyjątkowe, limitowane kolekcje lakierów hybrydowych.
Stworzone przez utalentowane dziewczyny, które swoją popularność zdobywały w Internecie i które od dłuższego czasu związane są z naszą marką.
Karolina Gołębiewska – autorka vloga Stylizacje, Joanna Ferdynus-Gołuszko, znana w sieci jako Maxineczka oraz piosenkarka Honorata Skarbek.
To One, z myślą o wszystkich miłośniczkach pięknych paznokci, wybrały kolory i połączyły je w limitowane, autorskie kolekcje. Honorata, Karolina i Joanna nie tylko osobiście wybrały kolory do swoich kolekcji , ale i wymyślały nazwy – każdego lakieru i całego zestawu. Dziewczyny brały również udział w procesie projektowania opakowań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Páginas